Plastové bazény

Plastové svařované bazény patří mezi nejrozšířenější, jejich velkou výhodou je nepřeberné množství tvarů a velikostí.

Bazény dodáváme se základní technologií (skimmer, trysky, filtrační zařízení) a na přání zákazníka je možné dodat (podvodní osvětlení, protiproud, solární i elektrický ohřev, automatické dávkovače chemie atd.) Filtrační zařízení a protiproudy osazujeme také do plastových nepropustných šachet. Dodací termíny jsou velmi krátké cca 3-4 týdny dle sezónních zakázek.

 

Dopravu bazénu zajišťujeme dle dohody se zákazníkem.
V ceně bazénu je:

  • uvedení do provozu
  • seznámení uživatele s provozem


Typy bazénůBazény s lemem Plast-Mark

Bazény s lemem foto Plast-Mark

Bazény s lemem

Bazény společnosti Plast-Mark jsou vyráběny tak, aby každý detail byl účelný a zároveň vykazoval nejvyšší luxus. Bazény s plastovým lemem jsou nejrozšířenější typem. Bazén s lemem je vybaven sběračem vody, Skimmerem, který je součástí bazénového okruhu cirkulace vody. Odvádí hrubé nečistoty do sběrného koše a složí pro připojení bazénového vysavače. Výška hladiny vody bazénu s lemem je dána umístěním Skimmeru, voda se tedy nepřelívá přes lemový okraj bazénu.

Bazény s přelivem Plast-Mark

Bazény s přelivem foto Plast-Mark

Bazény s přelivem

Bazény s přelivovým žlabem společnosti Plast-Mark vyrábíme pro naše zákazníky na míru dle zadaných rozměrů. Voda je obsažena v celé výšce bazénu a dále samovolně přetéká přes okraj skrz přelivovou mřížku do sběrné vyrovnávací nádrže, která je nedílnou součástí technologie filtrace. Přelivový rošt, mřížku, dodáváme v nejvyšší kvalitě s protiskluzovou povrchovou úpravou. Voda následně prochází filtrací a vrací se zpět do bazénu tryskami. Údržba je ve srovnání s bazény se Skimmerem výrazně snažší a rychlejší.

Typy zastřešení


Typy zastřešení bazénů
Bazény zastřešení OPTIMAL Plast-Mark OPTIMAL
Cenově nejdostupnější typ zastřešení. Je charakteristický svým optimalizovaným obloukovým tvarem. Tím získává velmi dobré statické vlastnosti, díky kterým ze všech modelů nejlépe odolává nepříznivým povětrnostním podmínkám a působení sněhu.

Stáhnout soubor

 

Bazény zastřešení DYNAMIC Plast-Mark DYNAMIC
Dynamický, elegantní tvar zajišťuje plnohodnotnou ochranu bazénu. Kombinace uklidňujících tvarů oblouků s ladnými rovinami dokonale dynamicky splyne s Vaší zahradou.

Stáhnout soubor

 

Bazény zastřešení LUX Plast-Mark LUX
Moderní, luxusní zastřešení s maximálním důrazem na design. Typ Lux dodá Vašemu bazénu nový rozměr. Je určen pro ty, kteří hledají moderní hranaté tvary, aby se staly luxusním doplňkem pro Vaši zahradu, terasu aj.

Stáhnout soubor