Bazény

Plastové bazény jsou velmi oblíbené pro svůj čistý vzhled, dlouhou životnost a příznivou cenu. Můžete vybírat z mnoha variant tvarů, typů a velikostí.

Bazény vyrábíme z polypropylenových desek s UV stabilizací od renomované německé společnosti Röchling. Dbáme na každý detail provedení.

Bazény jsou dodávány včetně základní technologie (skimmer, trysky, filtrační zařízení). Na přání doplníme podvodní osvětlení, protiproud, solární i elektrický ohřev a systém pro chemickou úpravu vody. Bazén může být vybaven také technologickou šachtou a technologií APM Pool pro inteligentní řízení bazénu. Bazény jsou vhodné jak pro sladkou vodu, tak pro vodu slanou. Dle přání zákazníka bazén vybavíme schodištěm a dalšími doplňky.

Zákazníkům a partnerům dodáváme bazény se skimmerem i přelivové.

Bazény se skimmerem

Tento typ bazénu je vybaven sběračem vody - skimmerem. Umístění skimmeru určuje výšku hladiny v bazénu. Hladina je tedy níže než okraj bazénu. Skimmer odvádí hrubé nečistoty do sběrného koše a slouží k připojení bazénového vysavače. Voda ze skimmeru prochází filtrací, ohřevem, chemickou úpravou a vrací se zpět do bazénu.

Přelivové bazény

V přelivovém bazénu sahá voda až k jeho okraji a přelévá se přes něj. Skrze přelivovou mřížku odtéká do sběrné vyrovnávací nádrže. Odtud prochází filtrací, ohřevem, chemickou úpravou a tryskami se vrací se zpět do bazénu. Údržba přelivového bazénu je výrazně rychlejší a snazší.

Voda je náš živel.

Technologie pro vodu vyrábíme od roku 2001. Naše nádrže, bazény a zastřešení slouží desítkám tisíc evropských zákazníků. Vyrábíme systém pro inteligentní řízení bazénů. V Česku a Slovensku jej distribuujeme pod značkou APM Pool.

Používáme prvotřídní materiál a moderní výrobní technologii. Každý produkt prochází přísnou výstupní kontrolou. Naše výrobky si zákazníci kupují na celý život. Vše proto podřizujeme požadavkům na kvalitu.

Nebojíme se ani velice specifických zakázek. S našimi partnery a zákazníky se vždy snažíme najít nejlepší řešení.